Haber

Tepebaşı Belediyesi Konağı sakinleri, belediye faaliyetlerinin tanıtıldığı hizmet gezilerinden duydukları memnuniyeti dile getiriyor.

Tepebaşı Belediye Kasabası Konutu sakinleri belediyenin çalışmalarının tanıtıldığı hizmetleri, merkezleri ve çalışmaları görüyor. Projeler hakkında bilgi sahibi olan vatandaşlar Önder Ataç’a teşekkür ediyor.

TepebaşıBelediye, yaptığı çalışmalar ve projelerle yurt içi ve yurt dışından takdir alırken, Eskişehirlilerin de beğenisini kazanıyor.

Hizmetlerin tanıtıldığı, belediye merkezlerinin gezildiği ve bilgi verildiği turlara katılan Çamlıca Tecrübeli Kafe kursiyerleri, önce Eskişehir Hava Şehitliği’ni ziyaret ederek kahraman askerler için dua etti. Ardından Melih Savaş Ömür Köyü, İbrahim Ethem Kesikbaş Engelliler Meclisi Atölyesi, Engelli Toplum Yaşam Merkezi, Çocuk Senfoni Orkestrası Eğitim ve Çalışma Merkezi, Yunus Emre Spor Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri, Su Sporları Merkezi, Gökkuşağı Kafeler, Özdilek Sanat Merkezi, Çamlıca Deneyim Kafe ve 29 Ekim Gençlik Merkezi’ni ziyaret eden kadınlar, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. sağlanan hizmetler için. Ahmet Ataç ve ekibine şükranlarını sundu.

“HEM ÇOCUKLAR HEM YETİŞKİNLER İÇİN SOSYALİZASYON FIRSATLARI ÇOK GÜZEL”

Sema Hızkan, “Öncelikle çok beğendim. Zaten buraları görmek istiyordum. Yaptığı projeler için Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç’a teşekkür ediyorum. Özellikle senfoni orkestrasını çok beğendim. İki Öğrencilerimin bir kısmı da senfoni orkestrasında yer alıyor. Bu hizmetlerin devamını diliyorum. Belde Konutları’nı da çok beğendim.” söz konusu.

Müjgan Fast, “2 yıldır Eskişehir’deyim. Tepebaşı Belediyesi’nin çalışmalarını çok beğeniyorum. Bu tür geziler yapmak insanları daha iyi tanımamı sağladı. Hem çocuklar hem de yetişkinler için bu sosyalleşme olanakları çok güzel. Liderimize teşekkür ediyoruz. “

Şahide Yıldırım, “Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Çalışmalarından çok memnunuz. Kasaba Konutları’nın her etkinliğine katılmaya çalışıyoruz. Liderimize başarılarının devamını diliyoruz.”

Kaynak: ANKA / Yerel

habermaltepe.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu