Haber

Sahabet

Sahabet sitesinden faydalanmaya başladığınız anda, her hizmette eşit bir şekilde hizmet aldığınızı, her hizmette kazanç şansınızın adil bir şekilde bulunduğunu görebilirsiniz.

Eğer marka ile bir kazanç elde eder iseniz, site sizlere elde etmiş olduğunuz kazançları, Sahabet ödeme sorunları ile karşılaşmadan, sıkıntısız, güvenli ve hızlı bir şekilde geri verecektir.

Sahabet markası, Türkiye piyasasında ödeme yöntemleri konusunda olması gerektiği gibi çalışan, ender yabancı sitelerden bir tanesidir.

Sahabet Ödeme Yöntemleri

Sahabet ödeme yöntemleri konusunda, kullanıcılarını 3 farklı popüler seçenek ile karşılamaktadır. Bu seçenekler en fazla tercih edilen seçeneklerin ilk sırasında bulunan banka havalesi ile son dönemlerde oldukça sık bir şekilde kullanılan PTT havalesi ve web nakit olarak belirlenmiştir.

3 yöntemin kullanılması konusunda da, herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Banka havalesinde, gün içerisinde 3 defa para çekme imkanı tanındığı görülecektir. PTT havale seçeneğinde 4 defa para çekme imkanı gün içerisinde üyelere verilir iken, web nakit yöntemi hem para çekme, hem para yatırma işlemlerinde kullanılan ön ödemeli kart sistemlerinin tek temsilcisidir.

Sahabet giriş sonrasında ödeme seçeneklerini dikkate alarak bahis işlemlerini yapabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu