Yaşam

Gelinimin Mutfağı Özlem Neden Diskalifiye Edildi? Gelinim Mutfakta Yarışmacı Özlem Ne Yaptı?

Kanal D ekranlarının en sevilen yarışlarından biri olan Gelinim Mutfak tüm heyecanıyla devam ediyor. Hafta içi her gün seyirci karşısına çıkan yarışta yaşanan tartışma ve kaos her zaman gündemde. Gelinimin Mutfağı’nın son bölümünde yeni bir olay yaşandı. Sunucu Nursel Ergin, yarışmanın sevilen isimlerinden Özlem’in diskalifiye edildiğini açıkladı. Peki Hasret neden diskalifiye edildi? Mutfakta Gelin yarışmacım Hasret ne yaptı, ne dedi?

Detayları görelim…

Gelinim Mutfakta hafta içi her gün Kanal D ekranlarında. Nursel Ergin’in sunuculuğunu yaptığı karşılaşma seyircileri ekrana kilitledi.

4 gelin ve 4 kayınvalidenin yarıştığı Mutfakta Gelin yarışında günün galibi çeyrek altın giyiyor. Haftanın kazananı tam 7 altın bileklik kazanıyor.

Hünerlerini sergileyen gelinler ve yorumlarıyla dikkat çeken kayınvalideler yarışta kaos ve tartışma da eksik olmuyor.

Nursel Ergin, yarışmanın 119. bölümünde Gelin Mutfağı programında beklenmedik bir olay yaşandığını ve bu nedenle bir yarışmacının diskalifiye edildiğini açıkladı.

Ünlü sunucu, yarışmanın fenomen gelinlerinden Hasret Argun’un diskalifiye edildiğini üzülerek duyurdu.

Gelinimin Mutfağı Özlem Neden Diskalifiye Edildi?

Nursel Ergin, yarışmacılara ve televizyonculara ses kaydı dinleteceğini söyledi. Söz konusu ses kaydında Özlem’in konuşmalarına da yer verildi. Özlem’in, kayıtta hakaretlerin kesilmediği ve değiştirilmediği ima edilen konuşmaları sosyal medyada gündem oldu.

Özür dileyen Özlem yarışmadan diskalifiye edildi. Özlem’in diskalifiye edilmesinin nedeni ise hem ses kayıtlarında söylediği aşağılayıcı sözler hem de plakasının değiştirildiği teziydi.

“Öfkeyle söylenen şeyler bunlar. Bu şekilde yansıtılması hoş değil, gerekli yaptırımı uygulamaya hazırım” dedi.

Videonun tamamını burada bulabilirsiniz

haber-erenler.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu