Haber

Asus ROG, CES 2023’te daha önce görülmemiş teknolojileri tanıtacak!

asusROG (Republic of Gamers), 3 Ocak 2023’te düzenlenecek CES 2023 fuarında For They Who Dare: Maxed Out’un sanal lansmanı ile yeni nesil dizüstü oyun bilgisayarlarını ve aksesuarlarını tanıtmaya hazırlanıyor.

ASUS ROG CES 2023 ETKİNLİĞİNDE OYUNCULARIN GÖZÜ

asus ROG, dünyanın en değerli ve etkili tüketici elektroniği fuarlarından biri olan CES 2023’te yer alacak. Burada düzenleyeceği İnanılmaz Geleceği Görmek sanal lansmanında yeni teknolojilerini sergileyecek.

Online etkinlikte, oyun bilgisayarlarından masaüstü bilgisayarlara kadar pek çok kategoride atılan yenilikçi adımlar, işleri daha güçlü ve daha iyi performans gösteren yeni tasarımlar konuşulacak.

asusDev oyun bilgisayarı geliyor!

Dijital ortamda gerçekleştirilecek etkinlikte asus ‘nin dizüstü bilgisayarlarda daha önce görülmemiş teknolojik gelişmeleri göstermeyi planladığı belirtiliyor. Ayrıca daha sürdürülebilir bir geleceğe ulaşma çabaları da CES 2023 Fuarı’nın merkezinde olacak.

CES 2023’ün temasını yansıtan görsellerle hazırlanan artırılmış gerçeklik deneyimine Asus web sitesinden erişmek ve son buluşunun ipuçlarını görmek de mümkün. Çünkü ezber bozacak teknolojik gelişmeleri, oyun bilgisayarlarının ısınma sorununu ortadan kaldıran soğutma sistemini ve daha sessiz, hızlı ve yeterli performans sunan çeşitli ROG yeniliklerini görebilirsiniz.

Tabii ki biz de sizler gibi Asus’un hangi cihaz, teknoloji ve aksesuarları tanıtacağını merakla bekliyoruz. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu