Haber

Yaz sıcağında içinizi serinletecek antrenman

Haydi çocuklar havuza!

Yaz sıcağında içinizi serinletecek antrenman

Bayraklı Belediyesi’nin yüzlerce çocuğu bir araya getirdiği yarı olimpik yüzme havuzuna bu yıl ilgi büyüktü. 18 Eylül’e kadar açık kalacak tesiste, bir haftada 450 çocuk, uzmanların rehberliğinde kurslara kaydoldu. Öğrenciler yaz boyunca öğrenecek, serinleyecek ve güzel vakit geçirecekler.

2 HAFTADA 450 BAŞVURU

Bayraklı Belediyesi’nin sahil havuzu tesisinde düzenlenen yüzme kurslarında çocuklar sıcak yaz günlerinde hem serinliyor hem de eğlenirken yüzme öğreniyor. Alanında uzman eğitmenler tarafından düzenlenen kurslar bu yıl da yoğun ilgi görüyor. Bugüne kadar binlerce çocuk tarafından kullanılan havuzda 5-16 yaş arası çocuklar kurslara katılabiliyor. Bu kapsamda bu hafta başlayan yüzme kursuna 450 öğrenci kaydolurken, yüzme öğrenenler için yeni kontenjanlar açılıyor. Kurs boyunca çocuklara uzman eğitmenler ve cankurtaranlar eşlik ediyor. Kurslar haftada iki gün birer saatlik eğitim olarak yapılmaktadır. 18 Eylül’e kadar sürecek olan kursla ilgili detaylı bilgiye ‘371 23 00’ numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

YÜZME KURSUNA BEKLİYORUZ
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Her yıl binlerce çocuğumuzu çeşitli spor kurslarında buluşturuyoruz. Çocuklarımızın ve ailelerinin memnuniyeti bizleri de mutlu ediyor. Bu kapsamda çocuklarımızın hem eğlenmesini hem de eğlenmesini amaçlıyoruz.” Sıcak yaz aylarında havuzda serinlerken öğrensinler.İlgilenen tüm çocukları yüzme kursumuza bekliyoruz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-dogansehir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu