Haber

Abdurrahim Fırat, Erzurum’un Tekman ilçesinde seçim çalışmaları yürüttü.

Ak Parti MKYK Üyesi ve Erzurum Milletvekili Adayı Abdurrahim Fırat, seçim çalışmaları çerçevesinde Erzurum’un Tekman ilçesini ziyaret etti.

Fırat, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Ak Parti İlçe Başkanı Taner Özer ve Tekman Belediye Başkanı Mustafa Ergin ile birlikte Hürriyet, Taşkesen, Katranlı, Aydınlı, Kaya Mezrası, Yalıca, Düzyurt, Tazeköy, Hüseyin Ağa ve Geçit mahallelerini ziyaret etti. Seçmenlere birlik beraberlik mesajları verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim mitinginde yaptığı çağrıyı yineleyen Fırat, “Doğusu, batısı, kuzeyi, güneyi ile 81 vilayetimizin tamamı kazanacak. Türkler, Kürtler, Araplar, Sünniler, Aleviler, toplumumuzun her kesimi. , Türkiye’nin tüm renkleri kazanacak. Hristiyanlar ve Yahudiler. Süryani ve farklı inançlara mensup tüm vatandaşlarımız kazanacak. CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve diğer partilere gönül vermiş vatandaşlarımızın yanı sıra AK Parti ve Cumhur İttifakı da kazanacaktır.”

AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Avukat Abdurrahim Fırat, Türkiye’nin iktidar girişimlerine dikkat çekerek, AK Parti olarak geleceğin Türkiye’sini garanti altına aldıklarını söyledi.

AK Parti Adayı Fırat, Türkiye’nin artan elektrik talebini dikkate alarak yerli ve milli analize yöneldiklerini hatırlatarak, “Yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarına önem veriyoruz. Yerli enerji üretimini artırıyoruz. Yer altı ve yer üstü kaynaklarımızı bir bütün olarak değerlendiriyoruz. ülke ekonomisine yüksek katma değer sağlayacak bir yoldayız.Enerji sektörünü büyüterek geleceğin Türkiye’sini güvence altına alıyoruz.- ERZURUM

kalkandere-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu